Księga gości

Komentarze

Dorota i Paweł dnia 27 sierpnia 2018 Odpowiedz

Marcinie, dziękujemy Tobie za wspaniałą zabawę, przez całą noc. Do teraz otrzymujemy pozytywne opinie od gości. Mimo zróżnicowania wiekowego naszych gości, każdy znalazł coś dla siebie. A te zabawy… Co to były za emocje i wielka radość! Dziękujemy i zdecydowanie będziemy Ciebie polecać dalej!
Do zobaczenia!
Dorota i Paweł

Olga i Paweł dnia 9 maja 2018 Odpowiedz

Lenku, będzie zasłużona laurka, bo zapracowałeś na nią w 100%:) Praca z Tobą była absolutnie czystą przyjemnością! Byliśmy wymagający, i to bardzo, a Ty spełniłeś i przekroczyłeś nasze oczekiwania. Nasi goście do tej pory wysyłają Nam wiadomości z podziękowaniami za rewelacyjną zabawę, bo wszystko było organizacyjnie dopięte przez Ciebie na ostatni guzik. Przyczyniłeś się do stworzenia najpiękniejszego wesela, na jakim kiedykolwiek byliśmy, nie tylko dlatego, że to było Nasze wesele, ale też dlatego, że było idealne pod względem muzycznym, każdy znalazł dla siebie utwór na parkiecie 😉 Mimo kameralnej ilości gości zawsze było dużo osób na parkiecie. Dogadywałeś się z obsługą sali, fotografem i kamerzystą, aby mogli również mieć pełną koordynację na sali. Biesiady i zabawy, które prowadziłeś w trakcie wesela (nie mieliśmy oczepin), były bardzo urozmaicone i powodowały dużo śmiechu i uśmiechu. Daliśmy Ci pełną swobodę, z drobnymi rzeczami, które musiały być wg naszych wytycznych: prośba o przywitanie nas przed salą – pięknie to wygląda; o dość nietypowe podziękowania dla rodziców; o taniec przy świecach w chmurach i tort w chmurach, co bardzo efektownie wygląda. Spisałeś się rewelacyjnie, i w naszej opinii, ocena 5, to za mało, zdecydowanie. Lenek, stworzyłeś dla Nas najwspanialszą atmosferę, na jaką mogliśmy liczyć, dziękujemy Ci serdecznie jeszcze raz.

Ewa i Maciek dnia 26 marca 2018 Odpowiedz

Najlepszy DJ! Bez wahania polecamy go każdemu.
Fachowiec pod każdym kątem. Idealnie dobrana muzyka, konkursy, biesiady pod gust gości. Nie było minuty, aby parkiet był pusty. Rozbawia gości swoimi tekstami, wyciąga zza stołów nawet najbardziej opornych 🙂
Dziękujemy za cudowne poprowadzenie naszego wesela i jeszcze raz polecamy go każdemu, kto chce mieć niezapomnianą imprezę :)!

Magdalena Kotar dnia 24 listopada 2017 Odpowiedz

Najlepszy Dj na świecie ❤️❤️❤️ Muzyka, Zabawy, organizacja , niespodzianki , sprzęt, oświetlenie , bankownica . Wszystko idealnie ❤️ Byłam na niejednym weselu z Dj ale czegoś takiego nigdy nie widziałam ❤️ Zero problemów , byliśmy na ” Ty ” także tez fajnie bo było na luzie 🙂 polecam polecam polecam!! Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy u jakiś naszych znajomych na weselu bo numer rozdawaliśmy :)) bo każdy był zachwycony !!!
Magdalena i Mateusz

Ania i Damian dnia 29 sierpnia 2017 Odpowiedz

Najlepszy Dj na świecie! Wszystko przygotowane na tip top. Wspaniała dekoracja światłem, muzyka podpasowana dla każdego. Przy jego muzyce tańczy i 70-latek i 20-latek. Zabawy wyszukane i z klasą, których nie zobaczymy u innych, nikt nie czuje sie skrepowany czy zawstydzony. Prowadzi fajna biesiadę za stolami. Nasi goście byli zachwyceni Dj Lenkiem. I co dla nas było także ważne dj doradzil nam jak moze wygladac nasze wesele, potem wszystkiego pilnował i współpracował z kuchnią oraz kamerzysta i fotografem, dzięki czemu wszyscy mogli wykonywać swoja pracę na 100 %. Serdecznie polecam. Żałujemy ze wesele moglismy zrobić tylko raz

Angelika i Bartek dnia 26 czerwca 2017 Odpowiedz

Wesele było super. Marcin jest bardzo świetny w tym co robi, prawdziwy profesjonalista. Bardzo sympatyczny i otwarty z uśmiechem na twarzy. Wszystko odbyło się tak jak wcześniej zaplanowaliśmy na spotkaniu. Ma bardzo oryginalne zabawy w których goście chętnie biorą udział. Dekoracja światłem była cudowna i robiła duże wrażenie na gościach. Serdecznie polecamy aby korzystac z jego usług w 200%. Bardzo Ci dziękujemy Marcin za wspaniałe wesele.

Magda G. dnia 21 czerwca 2017 Odpowiedz

Dzięki DJ Lenkowi nasze wesele było dokładnie takie jak sobie zaplanowaliśmy :wszystkie szczegóły (muzyka, zabawy, biesiady) zostały ustalone na spotkaniu. W związku z tym wesele przebiegło w przyjemnej i swobodnej atmosferze. Lenek to baczny obserwator, wie czego ludzie potrzebują, dostosowuje muzykę do gości. Przez cały czas ktoś się bawił na parkiecie ! Z całego serca możemy polecić DJ Lenka na wesela i inne imprezy. 🙂 Profesjonalista w każdym calu ! Magda i Michał

Edyta i Paweł dnia 28 maja 2017 Odpowiedz

Wesele bardzo dobrze zorganizowane i poprowadzone. Wodzirej dopasował się do naszych wymagań. Bardzo dobry kontakt przed weselem, można się spotkać i dokładnie wszystko omówić. Oprawa muzyczna i wizualna super. Już pierwsza rozmowa z Marcinem świadczy o tym że, zna się na tym co robi. Zabawy super, niezły ubaw, goście rozbawieni. Marcin wpasował się idealnie w serwowanie dań i o wszystkim informował gości. Możemy w 100% polecić Marcina. Dziękujemy!!!